Jak radzić sobie z podwójną depresją?

Jak sobie radzić na codzien z podwojna depresja? (Dystymia i depresja )regularnie biorę lekki ale jak dotąd,od prawie roku,poprawy nie ma.przyjmuje velaxin er 150 rano i po południu.najwięcej p oblemow mam w pracy,brak skupienia, mała wydajność, zaburzenia w relacjach.

Witam,
w Pani wypowiedzi wnioskuję, że w Pani zmaganiach z dystymią, nastąpiło znaczne nasilenie objawów depresyjnych. Rozumiem, że nałożenie epizodu depresji na dystymię nasiliło dotychczas istniejące problemy.
Radzenie sobie z trudnościami, które Pani opisuje, wspomaga skutecznie terapia łączona: farmakoterapia i psychoterapia.

pozdrawiam
A.Aleksandrowicz
https://www.facebook.com/pages/Psychoterapia-Anga-Aleksandrowicz/849652415108571

Dobrą skuteczność ma łączenie farmakoterapii i psychoterapii, dlatego zachęcam do konsultacji z psychologiem / psychoterapeutą. Na tych spotkaniach będzie mógł Pan wspólnie ze specjalistą rozpoznać przyczyny swoich trudności i próbować wyeliminować je a nie tylko objawy.

Dzień dobry,

Proszę znaleźć w swojej okolicy psychoterapeutę i udać się na konsultację.
W internecie może Pani znaleźć listę certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, wg miejscowości.