Jak radzić sobie z wrażliwością skóry?

Witam mam takie pytanie kiedyś chodziłam w spodniach i legginsach co miały 95 bawełny 5 elastanu i mogłam chodzic we wszystkim od roku zrobiło mi się coś że jak założę spodnie co mają 95 bawełny 5elastanu to zaczynają jakby mnie swędzieć i drażnić nogi i jak założę tylko spodnie z 100% bawełny to jest wszystko ok i nie mam pojęcia od czego mi się to zrobiło dodam że w bluzkach mogę chodzić z każdego materiału i nic mi nie jest miałam robione też testy które nic mi nie wykazały i sama juz nie wiem od czego to się tak dzieje bo bardzo ciężko jest dostać spodnie 100% bawełny w sklepach a jest to uciążliwe czy ktoś by mógł mi pomóc od czego mogło mi się tak zrobić i jak mogę temu zaradzić żeby móc chodzić tak jak wcześniej we wszystkim zgóry bardzo dziękuję i pozdrawiam :)

Dzień dobry,

Opisany przez Panią przypadek zalecałabym skonsultować z lekarzem rodzinnym bądź dermatologiem, który będzie miał możliwość zbadać Pani zmianę i postawić odpowiednią diagnozę.

Pozdrawiam bardzo serdecznie i życzę wspaniałego dnia

Specjalista medycyny estetycznej Dr Izabela Lenartowicz

www.lenartowiczclinic.pl