Jak radzić sobie z zaburzeniami odżywiania?

Mam 20l, 168cm wzrostu. Schudłam z ok.60kg do max.44.W okresie jesienno-zimowym miałam problemy z odżywianiem. (rzucanie się na jedzenie,brak kontroli, straszna chec na słodycze) przez to przytyłam do 50kg. Mimo to nadal rzucam się na jedzenie, nie mogę się opanować. Mimo, ze jem sniadanie, to szczególnie po obiedzie(zazwyczaj kasza,kurczak/wieprzowina i surówka) "wpycham" w siebie dalej jedzenie. Płatki,chleb, cokolwiek. Jak to powstrzymać i dlaczego tak się dzieje?

Witam,

obawiam sie że cierpi Pani na zaburzenie kompulsywnego jedzenia. Obawiam się że trudno będzie poradzić sobie samej z tym problemem. Radzę Pani nie czekać ani chwili dłużej i udać się o pomoc. Proszę poszukać w okolicy poradni zajmującej się zaburzeniami odżywiania.
W razie dodatkowych pytań zapraszam na konsultację lub zachęcam do kontaktu
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk