Jak radzić sobie ze zbyt wczesnymi orgazmami?

Witam, ostatnio podczas stosunków zacząłem szybko dochodzić. Mam 26 lat i do tej pory taka sytuacja nie miała miejsca. Każdy ruch frykcyjny jest przeze mnie mocno odczuwalny na żołędziu. Dodam iż przy seksie oralnym nie występuje ten problem z szybkim zakończeniem. Ostatnio zdiagnozowano u mnie ucisk kręgu szyjnego na nerw (czekam na wizytę u neurologa), czy to może mieć wpływ? Aktualnie nie mam partnera. Co może mi dolegać i jakie kroki powinienem podjąć? Z góry dziękuje za odpowiedź

Dzień dobry

Poczekałabym na wnioski z wizyty u neurologa, jednak właściwe byłaby potrzebna wizyta u seksuologa osobiście. Potrzeba wdrożenia odpowiednich ćwiczeń. Może też skontaktować się pan z seksuologiem on-line lub mailowo. Pozdrawiam