Jak sama mogę sobie poradzić z nerwobólami?

Lekarz przepisał mi nemesil po którym nie mogłam zapach oddechu. Stwierdził nerwobole. Proszę mi powiedzieć, jak sama mogę sobie poradzić z nerwobolami?

Witam!
Samej będzie ciężko sobie z tym poradzić! Mam zbyt mało informacji odnośnie wszystkiego z czym Pani chce sobie poradzić. Najprostsze rozwiązanie to konsultacja neurologiczna, zrobią badania i sobie poradzą!
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.