Jak schudnąć przy niedoczynności tarczycy u 19-latki?

Witam Mam 19 lat ważę 65 kilo przy wzroście 168. Mam niedoczynność tarczycy przyjmuje euthyrox 50 mam obecnie tsh 2,95. Od dłuższego czasu próbuje schudnąć jednak nie widzę żadnych efektów myślałam że jest to wina tarczycy jednak mimo obniżenia poziomu tsh więcej niż 3 kg nie udaje mi się zgubić. Cwiczylam przez miesiąc z ewa chodakowska i oprócz umiesnionych ud nie zauważyłam różnicy. Co powinnam zrobic aby schudnąć do 56 kg ? Jaką dietę stosować proszę o ewentualny jadłospis.

Dzień dobry,

być może dieta nie jest dostosowana do Pani organizmu. Najlepiej skontaktować się z dietetykiem, który zbilansuje dietę względem potrzeb Pani organizmu.
Niestety nie ma 1 uniwersalnej diety na redukcję masy ciała.
Pozdrawiam