Jak schudnąć z brzucha po porodzie?

mam problem nie wiem jak mam shudnac pare kg waze 63 kg chciałabym schudnac 5 kg ale nie wiem jak mam to zrobic a zrobiłabym wszystko zeby schudnacbo bardzo zle sie czuje w swojej wadze szczegulnie chodzi mi o partie brzucha po porodzie trn brzuch sie troszke zmienił nie mazy mi sie umiesniony brzuch cieszyałabym sie chociarz z paru cm czy jest jakas dieta i cwiczenia które pomogły by mi uzyskac dany efekt czyi utrate tych 5 kg
ponad rok temu

Witam, brzuch po porodzie nie jest zazwyczaj taki jak przed zajściem w ciąże – nie oznacza to jednak, że musi być brzydki i obwisły. Jeśli zależy Ci na umięśnionym i jędrnym brzuchu powinnaś pamiętać o regularnych ćwiczeniach – przynajmniej 3 razy w tygodniu – wykonuj ćwiczenia aerobowe (np. fitness czy bieganie) przez około 20-30 minut, po tym czasie dodaj ćwiczenia siłowe na określone partie ciała (około 15 minut). Możesz również stosować te dwie aktywności naprzemiennie podczas jednego treningu. Polecam Ci przeanalizowanie i zastosowanie się do porad zawartych w artykule http://portal.abczdrowie.pl/cwiczenia-na-brzuch oraz http://portal.abczdrowie.pl/zdrowe-odzywianie Pozdrawiam.

Witam, nie pisze Pani, ile czasu upłynęło od porodu i czy karmi Pani piersią. Od tego uzależniona jest dieta. W trakcie karmienia nie wolno wprowadzać rygorystycznych diet. Ćwiczenia natomiast są odpowiednie w każdym momencie. Racjonalne i naturalne jedzenie również.