Odchudzanie z nóg w miesiąc

mam 14 lat , waze ok.65 kg przy wzroscie ponad 165cm . brzuch mam w nie najgorszym stanie , lecz moim porblemem są nogi , nie lubię ich , są moim zdaniem grube . za kilka tygodni koncza sie wakacje a ja bym chciala sie troszke odchudzic cczy sa jakeis skuteczne sposoby na schudniecie z nog w ok. miesiac ?
14 LAT ponad rok temu

Dieta oparta na wymiennikach węglowodanowych

Obejrzyj film i dowiedz się, na czym polega dieta oparta na wymiennikach węglowodanowych. Na ten temat wypowiada się ekspert - diabetolog dr Agnieszka Tiuryn-Petrulewicz.

Roma Wojtewicz Dietetyk, Poznań
77 poziom zaufania

Witam
Nadmierne uwydatnienie niektórych części ciała wynika bardzo często z naturalnej jego budowy. Jedynym sposobem wspomagającym wymodelowanie poszczególnych partii są regularne ćwiczenia, skupione właśnie na tym aspekcie. Polecam artykuł opisujący ćwiczenia angażujące mięśnie nóg i pośladków: http://portal.abczdrowie.pl/cwiczenia-na-uda-i-posladki

0

Witam, zapoznaj się z materiałami dzięki którym dowiesz się jakie ćwiczenia wykonywać, aby wysmuklić i wzmocnić nogi http://portal.abczdrowie.pl/cwiczenia-na-uda-i-posladki oraz http://portal.abczdrowie.pl/cwiczenia-na-nogi Pamiętaj także o prawidłowym odżywianiu, bo bez tego nie utrzymasz ładnej i jędrnej sylwetki, Więcej przeczytasz w artykułach http://portal.abczdrowie.pl/zdrowe-odzywianie Pozdrawiam.

Dietetyk w poradni dietetycznej JeszFresh w Warszawie.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy