Jak się odżywiać, aby pozbyć się zaparć?

mam problemy z załatwianiem się przez to że bardzo mało jem i przeważnie suche pokarmy i mało piję wody lub herbaty. Nie wszystko mi smakuje ponieważ 11 lat temu miałam raka i do tej pory mnie odżuca na wiele posiłków i nie wiem co mam robić by się normalnie załatwiać, ostatnio dużo piłam lecz mało jadłam i nawet czopki mi nie pomagają i nie mogę się załatwić a nie załatwiałam się ponad tydzień i martwi mnie to bardzo i nie wiem co mam robić...

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę o wyjęcie udać się do lekarza Gastroenterologia i sądzę że warto udać się do Dietetyka