Jak się pozbyć wreszcie takiego lęku?

Mam 30 lat jestem matką 2 świetnych córek. Moim problemem jest to że ciągle się o coś boję nie tyle o siebie ale o męża i o dzieci. Mam głupie myśli że mogę im coś zrobić, ciągle czuję lęk. Bylam u psychiatry ale ona mnie wysłuchała i nic mi to nie dało. Ciągle płaczę i nie mam na nic ochoty. Co robić? Jedyne oparcie mam w siostrze, mąż mnie nie rozumie i macha ręką...

Witam! Konieczna konsultacja psychologiczna i jeszcze raz psychiatryczna. Obraz, jaki Pani przedstawiła, przemawia za zaburzeniami lękowymi i to należy leczyć. Podstawa: odpowiednio dobrana psychoterapia (psycholog, psychoterapeuta), ew. wsparcie lekami p/lękowymi (psychiatra). Powodzenia W. Łuczkowski.