Jak skontrolować stan zdrowia pacjenta, który samodzielnie nie chodzi?

Zalecono mi wizytę kontrolną w poradni ortopedycznej, ale chyba nikt nie rozumie, jak ciężko się wybrać z takim pacjentem, który od trzech lat nie jest w stanie poruszać się w terenie, a kontakt z nim jest bardzo ograniczony. Bardzo proszę o radę.

Można skorzystac z usług specjalistycznych przewoźników świadczących przewóz chorych, któ¶zy bezpiecznie przetransportują chorą osobę do lekarza.