Jak skutecznie leczyć chorobę dwubiegunową?

Witam. Moja mama cierpi na chorobę dwubiegunową. Wcześniej brała depakine 500 rano i wieczorem i było wszystko ok, później musiała przerwać branie leku,a teraz bierze depakine 300 rano i wieczorem, ale nie jest sobą. Często poleguje, jest jakby wyprana z uczuć, wydaje się mieć wszystko i wszystkich gdzieś, nie potrafi uronić ani łzy. Jest jakby drugą osobą, a sama twierdzi, że jest ok. To objawy choroby, za mała dawka leku czy skutki uboczne leku? Proszę o odp.

Witam!
Należy razem z lekarzem leczącym omówić strategię dalszego leczenia, najistotniejsze jest odpowiednie dobranie stabilizatorów napędu i nastroju. Samodzielnie nie kombinujcie z dawkowaniem leków!!! Zawsze jest szansa na odpowiednie dobranie leków i ich dawek.
Powodzenia
W. Łuczkowski.