Jak skutecznie leczyć neuroboreliozę?

Mam 24 l i mam stwierdzoną neuroborelioza i wiele chorób odkleszczowych jestem leżący 24/ h pobyt w szpitalach bez poprawy.calkowite osłabienie jeśli czegoś nie zjem co 1.5 h (Nawet jeśli się nie chce jeść)pojawia się uczucie zasłabnięcia i straszna nerwowość uczucie niedotlenienia w głowie.brak tlenu w pokoju jest mi słabo i mdleje.pomocy!!! Zdiagnozowano u mnie pasożyty w organizmie lamblie i glisdy rozwniez mutację genow mthfr.... Problemy gastryczne Silna depresja załamanie chęć zrobienia sobie krzywdy przy pogorszeniu.

Przykro mi, ale z poziomu portalu nie udzielimy Panu żadnej pomocy, jest to niemożliwe. Przy złożonym problemie klinicznym należy szukać pomocy na oddziałach szpitalnych. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.