Jak skutecznie leczyć refluks i zgagę?

Proszę o poleceniu jakiegoś leku dla babci na zgagę, refluks, odbijanie. Ani controloc, ani concor cor już nie działają - wystarczy odrobina czegoś słodkiego i od razu zgaga. Próbowała Rennie oraz syrop Gelatum Aluminii phosphorici ale również bez większych rezultatów. PS: Babcia jest po operacji biodra, pije tymczasowo Nutridrinki Protein. Próbowała kilka smaków - praktycznie po każdym na zgagę, tylko nie po smaku "owoce czerwone". Ten rodzaj drinków wręcz niweluje jej zgagę - dlaczego tak może być, przecież te drinki różnią się chyba jedynie aromatem.

Witam
W aptekach można znaleźć wiele preparatow na zgagę. Jeśli preparaty wymienione przez Pana nie działają polecilabym jeszcze gastrotuss albo neobianacid włoskiej firmy aboca. Są to wyroby medyczne dobrej jakości, które sprawdzają się na zgagę, refluks u niektórych pacjentów. Dodatkowo warto wprowadzić do jadlospisu siemię lniane, które będzie dodatkowo działać osloniajaco. Jeśli chodzi natomiast o nutridrinki jest to cecha osobnicza. Niektórzy pacjenci lepiej tolerują różne smaki
Pozdrawiam