Jak skutecznie spalić tkankę tłuszczową?

Mój wzrost - 171 cm,waga 65kg. Chcę spalić tkankę tłuszczową z brzucha i nóg. Jem co 3h: 1-płatki owsiane na mleku,2-2owoce,3- 2,3 kromki ciemnego chleba z rybą, serem, ogórkiem, sałatą lub chudą szynką,4-schabowy z ziemniakami, części kurczaka, jajka smażone lub pomidorowa, 5-jak w 3 lub jajka gotowane. Piję też 1,5-2l wody mineralnej. Spalam dziennie 300-330kcal (zaczynam ruch po długiej przerwie). Nie spożywam słodyczy, fast-foodów ani kolorowych napojów. Jak przyspieszyć odchudzanie?

Poradnia Dobry Dietetyk Toruń
tel. 887 433 444

Witam Panią,

Bezpieczne i zdrowe odchudzanie to około 1kg tygodniowo i nie warto tego przyspieszać, ponieważ zbyt szybkie spadki wagi najczęściej kończą się efektem jo-jo. Szybka redukcja przyczynia się także to źle wyglądającej, mało elastycznej skóry, która nie nadąża się wchłaniać. Z Pani jadłospisu wyeliminowałabym schabowe a ziemniaki jadłabym od czasu do czasu, jajecznicę zaś proszę smażyć na niewielkiej ilości oleju a na kolację wybierać biało i warzywa a nie pieczywo. Tyle mogę powiedzieć po tak krótkim opisie Pani odżywiania. Jeżeli chciałaby Pani skorzystać z moich usług dietetycznych lub miałaby Pani jeszcze jakieś pytania zachęcam do kontaktu:

tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk