Zapytaj lekarza

7 4 0 , 9 4 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jak spalić tkankę tłuszczową brzucha?

Spalanie tkanki tluszczowej brzucha. witam. Mam duży problem ze spaleniem tkanki tluszczowej brzucha. Mam 172 i waze 61kg.robie różne ćwiczenia na brzuch i nic nie pomaga a oponka nadal jest. Co moge zrobić żeby sie jej pozbyc?
KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu

Czemu nie możemy schudnąć?

Mordercze treningi, rygorystyczna dieta, a waga ani drgnie? Wiele osób ma problem ze schudnięciem. Obejrzyj film i dowiedz się, co może być tego przyczyną.

Witam, może stosuje Pani niewłaściwą dietę ze zbyt małą kalorycznością, co powoduje niechęć organizmu do rozstania się z niechcianym tłuszczykiem.

0

Dzień dobry!
Odpowiednia zdrowa dieta + ćwiczenia fizyczne, takie zestawienie powinno pomóc. Proszę jednak pamiętać, że widoczne efekty potrzebują czasu i wytrwałości. Systematyczne ćwiczenia pozwolą ujędrnić ciało i wzmocnić kondycję.
Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska

Dietetyk medyczny. Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie.
0

Witam. Połączyć odpowiednia dietę z treningiem. ograniczyć weglowodany na rzecz białek, w ostatnim posiłku wywalić węglowodany, jeść duzo warzyw. Trening intensywny w tetnie, najlepiej jakieś obwody bez przerw i na konie z 30 min aerobów. Pozdrawiam

0

Witam, przede wszystkim należy połączyć odpowiednie żywienie z ćwiczeniami i żeby spalić tkankę z mięśni brzucha, to niekoniecznie samymi brzuszkami. Od samych brzuszków pracują mięśnie pod tkanką tłuszczową na brzuchu, przez co czasem nawet rozrastają się obwód wzrasta zamiast maleć, bo tkanka tłuszczowa zostaje na "wierzchu" mięśni.

0

Witam, najwyraźniej mamy do czynienia z niewłaściwym składem diety i źle dobranymi proporcjami składników pokarmowych. Nie ma takiej możliwości, żeby przy prawidłowo ustalonej i rzetelnie stosowanej diecie nie osiągnąć zamierzonego efektu.

Proponuję analizę sposobu żywienia i składu ciała. Zapraszam na www.dietoterapia.waw.pl.
Serdecznie pozdrawiam.

Dietetyk, absolwentka Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy