Jak sobie pomóc przy inicjacji seksualnej?

Mam 20 lat i od kilku miesięcy próbujemy z chłopakiem rozpocząć współżycie. Niestety, kiedy mnie dotyka nie czuję podniecenia a podczas wprowadzania członka do pochwy czuję ogromny ból. Używamy lubrykantów, dobrze się zabezpieczamy, czuję się z nim szczęśliwa i chciałabym rozpocząć życie seksualne. Podejrzewam, że problem może być natury psychicznej i zastanawiam się, czy jest jakiś sposób, który mógłby nam pomóc, czy sami poradzimy sobie bez seksuologa?

Witam!
Wiele par nie jest przygotowanych do inicjacji i jeśli uważa pani ,że powinniście pójść do specjalisty seksuologa, a partner na to zgadza się to jest to dobry początek . Może to być jednorazowa wizyta, po której wiele spraw się wyjaśni i dalej będziecie sami doskonalić się w tej materii.
Pozdrawiam.