Jak sobie poradzić z pęcherzem nadreaktywnym?

lekarze są bezradni byłem u urologów, neurologa oraz internistów, wydałem mnóstwo pieniędzy, niby nie mam zakażenia w układzie moczowym tylko pęcherz nadreaktywny, nie mogę pracować, bo co chwilę oddaje mocz, miałem robione usg, posiew moczu i badanie ogólne moczu, nic nie wykazało tylko azotyny jak zapłaciłem płatnie za to badanie, ale leki żadne mi nie pomogły, męczę się już siedem miesięcy i nic nie pomaga, jak sobie poradzić ostatecznie tak uciążliwym problemem?

Azotyny to produkty metabolizmu bakterii, świadczą o obecności zakażenia. Możliwe, że przyczyną jest bakteria nie rosnąca na zwykłych podłożach. W takiej sytuacji wskazana jest konsultacja mikrobiologa i próba posiewu na podłożach specjalistycznych.