Jak żyć z pęcherzem nadreaktywnym?

Lekarze i leki żadne nie są w stanie mi pomóc, mam stwierdzony pęcherz nadreaktywny, byłem u urologów, neurologa, internisty, mnóstwo pieniędzy wydanych, a co chwilę oddaje mocz małymi ilościami, nawet jak nie pije wody, powyżej 10 razy dziennie i w nocy raz, usg nic nie wykazało, badanie moczu też nie, dopiero jak robiłem płatnie te badanie to wykazało azotyny i bakterie, nie mam cukrzycy, posiew moczu wykazał enterococcus spp 10^3 i lek nie pomógł, jak żyć jak poradzić sobie z problemem?

Leczenie jest trudne i często z niepowodzeniem. W przypadku pęcherza nadreaktywnego zmniejszenie dolegliwosci można uzyskać stosując niektóre leki przeciwpadaczkowe lub przeciwdepresyjne (zazwyczaj długo i w dużych dawkach). Czasami skuteczne mogą być iniekcje z toksyny botulinowej.