Jak sprawdzić, czy syn pali marihuanę?

WITAM JAK MOGE CZY MÓJ SYN PALI MARIHUANE I GDZIE SZUKAĆ POMOCY SYN MA 18 LAT I PODEJRZEWAM ZE COŚ PALI Z DOMU ZNIKAJĄ RÓZNE PRZEDMITY PROSZĘ O POMOC

Dzień dobry!

Istnieją testy na obecność substancji w moczu. Można je wykonać zarówno w szpitalu, laboratorium medycznym, jak i w domu. Problem wydaje się jednak złożony, jeśli podejrzewa Pani, że syn kradnie przedmioty z mieszkania, prawdopodobnie ma też Pani inne obawy i podejrzenia, co do zachowań syna, relacji z nim itp. Zachęcam do osobistej konsultacji w Ośrodku Terapii Uzależnień.

Pozdrawiam!