Zapytaj lekarza

7 4 0 , 7 4 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jak przekonać osobę z depresją do wizyty u psychiatry?

Depresja to choroba cywilizacyjna. Wciąż jednak nie jest to dobrze znana choroba. Obejrzyj film i poszerz swoją wiedzę o depresji. Dowiedz się, jak przekonać osobę z depresją do wizyty u specjalisty.

Osoba która używa pali marihuanę musi podjąć samodzielnie decyzję o zrezygnowaniu z zażywania tego specyfiku. Za tą osobę nie można podejmować żadnych decyzji.
Dobrze byłoby gdyby Pani skontaktowała się z ośrodkami które lecza to uzależnienie. Na początku jeśli pani często będzie przypominać synowi o uzależnieniu wywoła to silna agresje, ponieważ osoby uzależnione nie chcą przyznawać się do choroby. Można tez porozmawiać z lekarzem rodzinnym lub psychiatrą. Ważnym też jest żeby syn pracował lub uczył się. Może Pani również zgłosić się do klubu ALANON dla osób współuzależnionych i tam najwięcej mogą pomóc w rozwiązaniu tego nurtującego Panią problemu. Można też kupić w aptece suplement ziołowy kudzu, który oczyści synowi wątrobę , wspomoże serce, a także uwolni w korze mózgowej ośrodek odpowiedzialny za powtórzenie czynności. Pani sama bez pomocy innych nie zmusi syna do leczenie, on sam musi wyrazić na to zgodę i zdecydować sie na leczenie.
Pozdrawiam serdecznie.
Alicja Jankowska

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy