Jak stosować Isotrex i Davetecin?

Witam, dostalam leki od Pani dermatolig, ale nie powiedziała mi ona jak je stosowac. Są to isotrex i davetecin(obydwa w żelu proszę o pomoc, jak je stosowac

Przykro mi, ale leczenie ustala lekarz zlecający leki - musi Pani wrócić do tego lekarza lub zapoznać się z ulotką w zakresie dawkowania i stosowania preparatu zgodnego z zaleceniami producenta.