Zapytaj lekarza

1 , 0 3 5 , 2 9 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Luivac i Panazol a czas stosowania

Witam, byłam dzisiaj u lekarza laryngologa który przepisał mi Luivac, ale aktualnie zażywam również Panzol i wydaje mi się, że lekarz kazał mi Luivac przyjmowac po obiedzie a Panzol przed śniadaniem. Na ulotce Luivacu jest napisane ze należy przyjmować go na czczo. I chciałabym się dowiedzieć czy zażywanie tego leku nie na czczo zmniejszy jego skuteczność? czy może źle zrozumiałam który lek brać w jakim czasie? Trochę się już z tym pogubiłam, chciałabym żeby działanie Luivacu i Panzolu nie wykluczyło się wzajemnie i żeby nie wyszło mi to na gorsze niż jest. Dodatkowo chciałabym zapytać jak wygląda kwestia Luivacu a picia alkoholu? Ulotka Luivacu nie zawiera żadnych informacji w tej kwestii, albo przynajmniej ja nie potrafiłam się tam niczego takiego doczytać. Szukałam również opinii o łączeniu Panzolu i Luivacu na forum, ale też brauje informacji. Proszę o odpowiedź.
KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu

Wskazania do zabiegu leczenia zatok

Wiele osób musi zmagać się z przewlekłym zapaleniem zatok. Jak sobie radzić przy takim schorzeniu? Czy tabletki wystarczą? Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są wskazania do zabiegu leczenia zatok.

Luivac to szczepionka bakteryjna, którą przepisuje się w celu uodpornienia organizmu przed określonymi bakteriami po wcześniejszym ich identyfikacji posiewem wymazu z dróg oddechowych. Jeżeli nie było wymazu,posiewu i antybiogramu to Luivac oddaj lekarzowi.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Ważne tematy