Jak stracić ostatnie kilogramy ćwiczeniami?

Mam 15 lat i 166 cm. W maju zaczęłam dietę niskokaloryczną z wagą 62 kg, w sierpniu osiągnęłam wagę 51 i od tamtej pory stabilizowałam wagę. Dzisiaj ważę 51/52 ;) Naprawdę jem dużo więcej i nie mam aktywności fizycznej, to waga waha się w zależności od tego, ile zjem w ciągu dnia. Prowadzę tryb siedzący, praktycznie cały dzień się nie ruszam.. Jem co 3 godziny. Nie jem słodyczy ani dań fast food. Czasem kilka kostek czekolady albo domowe ciasto. Nie mam czasu na długie ćwiczenia, a bardzo chciałabym wyrzeźbić ciało przez zimę i spalić ok. 2 kg tłuszczu. Jakie ćwiczenia mam wykonywać? Ile czasu mam poświęcać dziennie? Najbardziej zależy mi na udach, chciałabym stracić ok. 3 cm i podnieść pupę. Spalić lekko odstający brzuch i spalić "bułki" pod pachami... Z góry dziękuję.

Witam,

W Twoim wypadku polecałabym ćwiczenia na siłowni, aerobik lub pływanie. Najlepiej 2 razy w tygodniu, ale jeśli nie masz czasu, możesz chodzić raz w tygodniu, a dodatkowo ćwiczyć w domu np. 15 minut dziennie ćwiczenia, które znajdziesz na naszej stronie, np. http://portal.abczdrowie.pl/odwodzenie-ugietej-nogi-w-kleku-podpartym-0 oraz http://portal.abczdrowie.pl/miesnie-ud-posladki-0

Pamiętaj też, że nawet jadąc do szkoły możesz ćwiczyć, np. wysiadając przystanek bliżej i dalszą trasę pokonując pieszo, lub wybierać schody zamiast windy.

Pozdrawiam.