Zwyrodnienie kręgosłupa i żylaki nóg: jakie ćwiczenia mogę stosować?

Witam. Mam ostatnio problem z przyrostem wagi, rzuciłam palenie rok temu i przybyło mi 15 kg. Bardzo źle się z tym czuję. Chodzę na basen na aqua aerobic. Chciałam zapytać, czy mogłabym jeszcze ćwiczyć pilates, czy jakieś inne ćwiczenia, żeby schudnąć i jednocześnie wzmocnić mięsnie? Mam 42 lata. Z góry dziękuję za informację. Pozdrawiam, Ania.
42 LAT ponad rok temu

Witam.

Z tymi pytaniem proszę zwrócić się do swojego lekarza prowadzącego lub rehabilitanta.
Z mojej strony mogę polecić www. abccwiczenia. pl/cwiczenia-pilatesowe-na-bol-plecow
www. abccwiczenia. pl/cwiczenia-rozluzniajace-kregoslup
www. abccwiczenia. pl/odwodzenie-ugietej-nogi-w-kleku-podpartym-0
www. abccwiczenia. pl/porady/jak-wykonac-cwiczenia-na-kregoslup
Dodatkowo proszę zapoznać się ze zdrowymi nawykami żywieniowymi do nich zacząć się stosować, aby łatwiej stracić zbędne kilogramy- www. abcodchudzanie. pl/buduj-dobre-nawyki

Pozdrawiam.