Jak udrożnić zatkane pory?

Witam mam problem z zatkanymi porami na czole. Różne środki były już stosowane. Niestety bez efektu. Jest jakiś sposób żeby się ich pozbyć?

Dzień dobry

Skóra w tych okolicach jest delikatna i wymaga troskliwej pielęgnacji.
Proszę zgłosić się do kosmetologa , potrzebna jest diagnoza i wykonanie zabiegu oczyszczenia cery.

pozdrawiam serdecznie

IJ