Jak uporać się z bólem głowy nieprzemijającemu od roku?

Wpływ elicea. Ponad rok czasu walczę z bólem głowy który utrzymuje się 24h na dobę. Pół roku byłam kierowana od lekarza do lekarza bez żadnej diagnozy. Po trafieniu na SOR spotkałam nareszcie neurologa który powiedział mi że wszystko wskazuje na zespół napięciowy że względu na fakt iż w TM nic nie znaleziono. Pół roku biorę leki jednak ból nie zniknął, za to pojawiły się kolejne dolegliwości, mianowicie bóle nadgarstków i kciuków ( na początku jedną ręką). W badaniu USG, RTG nic nie widać aby coś się działo w nadgarstkach. Czy istnieje taka szans, że lek który biorę tak wpływa na mój organizm? Opórcz boli nadgarstka zdarza mi się odczuwać bóle kości ale zawsze zwalam winę na pracę która wykonuje a pracuje w służbie zdrowia

Witam!
Z Pani opisu wnioskuję, że cierpi Pani na zaburzenia nerwicowe z somatyzacją - mogą się manifestować dolegliwościami fizycznymi. Jeżeli Escitalopram (Elicea) nie skutkuje to nie ma sensu wielomiesięczne stosowanie! Do leczenia nerwic konieczna jest przede wszystkim psychoterapia - leki są tylko uzupełnieniem! Wskazana zmiana nie tylko leku, ale także zespołu leczącego.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.