Czy ten ból głowy to normlany objaw przy tych lekach?

Witam. Od tygodnia biorę lek Elicea 10 na nerwicę lękową. Narazie po poł tabletki i za kilka dni.mam przejść na całą. Od 4 dni okropnie boli mnie głowa przy wysiłku....jak się schylę usiądę czy kaszlnę to odczuwam mocny ból głowy. Czy to normalny objaw ? Kiedy to przejdzie ?

Witam!

Bóle głowy mogą występować podczas wprowadzania leku Elicea, po 2 tygodniach powinny ustąpić. Jeśli tak się nie stanie, należy skonsultować się z lekarzem psychiatrą i rozważyć wprowadzenie innego leku.