Jak uporać się z bólem głowy u osoby po cesarskim cięciu?

Dzień dobry, w styczniu br. miałam operacje cesarskiego cięcia. Ze względu na ostry ból głowy po operacji anestezjolog zdecydował się na zabieg "łaty z krwi". Zaraz po tym dostałam ostrych, nie wytrzymania bóli postrzałowych w okolicy karku, szyi i barków. Dostałam mnóstwo środków przeciwbólowych. Normalnie funkcjonować zaczęłam dopiero po kilku dniach. W ciągu 11 miesięcy ból kilka razy przypomniał o sobie ale nie tak mocno jak za pierwszym razem (wtedy uniemożliwiało to normalne życie..) Po 11 miesiącach znów ten ból powrócił (lewa strona karku i szyi, czasem promieniuje na bark) i trzyma mnie już 4-5 dzień. Leki przeciwbólowe nie pomagają. Jak mogę sobie pomóc

Wskazana konsultacja neurologiczna i badanie neuroobrazowe ( MR głowy/ kręgosłupa szyjnego - do decyzji neurologa). Po wykonaniu badań do rozważenia blokada diagnostyczna nerwów potylicznych ew. stawów miedzywyrostkowuch ( facet joints).