Jak uporać się z silnym bólem brzucha?

Znajoma od 6lat cierpi na bole brzucha.nadbrzusza tzw dolek.biegunki.rumien twarzy szyi.bole stawowomiesniowe.doszly ostatnio bole lewego boku.i silne b.plecow na wysokisci trzustki. Wykonane 2013-2016 badania.tk.rm j.brzusznej.pet ct.i lab.hormony nie potwierdzily podejrzenia guza net. Rok2017 ponowne tk wielifaz.rm j.brzusz.kolono i gastro.oraz eus trzustki rowniez nie wykazuja choroby.nie pobrano wycinkow. Dzis zwija sie z bolu.slabo jej.duszno.biegunka. Gastrolog nic nie zapisal.bo niewiadomo co jest.lyka trawusto.olej lniany.ale bez efektu. Czy mozna powtorzyc np pet.jak czesto mozna wykon.to bad.bez powodu nie boli przeciez.bol jest w nocy.w dzien.dueta nie ma wplywu

Jakie dolegliwości ?? Opisano wiele objawów bólowych, gastrycznych, biegunki etc...Jak wyniki badań GASTROLOGICZNYCH, colonoskopia, biopsja jelita ??? Jak tolerancja glutenu ?? Ogólny stan zdrowia ?
Ważny ogólny stan zdrowia,, tryb życia, inne schorzenia Pacjenta, wyniki badań laboratoryjnych; krwi, moczu, kału etc...
Pozdrawiam