Jak wygląda konsultacja terapeutyczna?

Witam mam 22lata, dziś byłem u psychiatry wizyta trwała 10minut, skierował mnie na konsultacje teraputyczne czy cos za 2 tygodnie a ja sie bardzo zle czuje, i mam pytanie czy na tych konsultacjach jak to wyglada dostane tam terapie i leki? I beda obserwowac co mi dolega?

Nie wiem , jaka to ma być porada- u lekarza czy u terapeuty, który zajmuje się psychoterapią - wtedy jest to rozmowa o problemach, o ich przyczynach i sposobach radzenia sobie w sytuacjach trudnych,psychoterapia i równoczesna pomoc od leków, to najskuteczniejsze formy leczenia.