Jak wygląda spożywanie leków przeczyszczających przed kolonoskopią?

Proszę mi powiedzieć jak wygląda spożywanie leków przeczyszczających przed kolonoskopią, która jest w ramach jedno dobowego pobytu w szpitalu(termin 11 styczeń), to którego idę do szpitala 10??? I najważniejsze, czy te leki muszę sobie sama kupić ? Oraz czy po takim badaniu musi mnie ktoś odebrać?

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę że dostanie Pan leki w dniu przyjęcia a badanie będzie następnego dnia.