Jak wygląda terapia hiperprolaktynemii?

Witam, mam rozpoznanie hiperprolaktynemie czynnościową, wyniki moich badań to : prolaktyna 139,9uIU/ml norma [102-496] prolaktyna[1h po MTC] 1225 uIU/ml prolaktyna[2h po MTC] 2588uIU/ml. Jak się to leczy ? mam też podwyższony 17OH progesteron czy to jest z tym związane ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie w celu ustalenia odpowiedniego postępowania leczniczego.