Jak wyleczyć bezboleśnie zęby?

Witam mam praktycznie zepsute wszystkie zeby najbardziej drażnia mnie jedynki bo mam male dziurki ktore mi przeszkadzaja.. Boje sie dentysty w jaki sposob mogla bym naparawic te wszystkie zeby bezbolesnie?

Witam!
Sama Pani nic nie zrobi,konieczna jest wizyta w gabinecie dentystycznym Aby leczenie było bezbolesne można je przeprowadzać w znieczuleniu miejscowym! Proszę się nie bać i jak najszybciej umówić na wizytę!!! Pozdrawiam,