Jak wyleczyć szybko zęby?

Mam ogromny problem ktorego sie wstydze i chce go rozwiazac. Mam 27 lat a moje zeby to tragedia. Szukam dentysty ktory podjalby sie leczenia moich zebow a to praktycznie cala szczeka w tym 1 i 2 gorne do wyrwania. Zalezy mi na dentyscie ktory nie bedzie ocenial mnie z gory bo wiem ze nie powinnam doprowadzic do takiego stanu. Jestem juz w totalnej depresji z tego powodu bo boje sie dentysty i strasznie krece sie na fotelu. Gdzie moglabym sie udac

Witam Panią Serdecznie,

W dzisiejszych czasach są ogromne możliwości i jestem przekonana, że wybierze Pani
odpowiedniego stomatologa, który z troską zaopiekuje się Pani zębami, co skutecznie pozytywnie wpłynie na Pani dobrostan.

To, że podjęła Pani decyzję o leczeniu to jest duży krok-proszę odważnie i śmiało podążać w kierunku zdrowia i urody, czego Pani bardzo życzę,

Irena Melnik-Madej

Proszę się nie bać i postawić pierwszy krok, czyli umówić się do dentysty. Proszę poszukać stron internetowych gabinetów, wiele z nich zamieszcza zdjęcia wnętrz i lekarzy, a to ważne, bo boimy się nieznanego. Jeżeli zobaczymy lekarza na zdjęciu, przeczytamy o nim kilka informacji, to od razu wyda nam się bliższy. Może Pani wybrać się na konsultację wstępną, jeszcze bez leczenia, porozmawiać ze stomatologiem, zobaczyć, jaki ma stosunek do pacjenta. Zapewniam Panią, że dentyści widzieli niejedno i nie mają oceniającego podejścia. Aby zmienić Pani nastawienie i zachęcić do działania polecamy lekturę naszego poradnika „Bądź bystry u dentysty”, który jest poświęcony m.in. problemowi dentofobii. Trzymamy kciuki!! ☺

Pozdrawiamy,
stankowscybialach.pl
badzbystry.pl