Jak wyleczyć lamblie?

Jak wyleczyc lamblie? Wykryto u mnie we krwi przeciwciala wskazujace na labmlie. Lekarz przypisał mi długie leczenie. 10 dni metronidazol, 2 tyg przerwy tinidazolum 1 dzien, 2 tyg przerwy i ponownie, nastepnie jakies ziola. Jednak slyszalam, ze wiele osob wyleczylo sie zeltelem (jedna tabletka, tydzien przerwy i mozna profilaktycznie wziac druga). Czy to jest skuteczne? Duzo zlego slyszalam o leczeniu przypisanym przez lekarza metrodniazolem. Jak sie tego szybko pozbyc?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje ponownie udac się do lekarza zlecającego lecenie bez zapoznania się z wynikami ciężko się wypowiedzieć