Jak wyleczyć przedwczesny wytrysk?

Witam! Jestem 2 lata po operacji stulejki, nie mam nadwrażliwości żołędzi, ale gdy intensywnie myślę o tych sprawach (wiadomo jakich) lub namiętnie całuję się z dziewczyną czuję jak niewielka ilość nasienia samoistnie wypływa mi z penisa - co mam zrobić w takim wypadku?

Redakcja abcZdrowie

Witam!
Warto, żebyś zaobserwował, jakiego rodzaju płyn wydziela się z penisa w trakcie podniecenia. Jeśli jest to przeźroczysta ciecz, to jest to płyn przedejakulacyjny.
Płyn przedejakulacyjny wydziela się z penisa w trakcie wzwodu, ponieważ jest naturalnym środkiem nawilżającym i pozwala chronić penisa przed otarciem. Wydzielanie tego płynu jest normalne i nie należy nic w tym zakresie zmieniać.

Pozdrawiam