Zapytaj lekarza

7 4 2 , 7 0 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jak wyleczyć tiki nerwowe i problemy z poruszaniem się?

Witam. Mam tiki nerwowe i mój problem polega na poruszaniu gwałtownie głową w przód. Ostatnio tiki sie nasiliły, i jeśli robie tak częściej to poprostu trace ochote na rozmowe z kimkolwiem i uśmiechanie sie, czuje sie choćbym był po walce bokserskiej w której moja głowa nieźle oberwała.. Czy takie coś może być spowodowane tym, że mózg dostaje takich wstrząsów co jakiś czas przez gwałtowny ruch głową? Wydaje mi sie to troche niebezpieczne i jak można by to wyleczyć/pozbyć sie.
MĘŻCZYZNA, 23 LAT ponad rok temu

Profilaktyka udaru mózgu

Udar mózgu, inaczej wylew, jest zespołem objawów klinicznych, które wiążą się z nagłym wystąpieniem zaburzenia czynności mózgu. Utrzymuje się on dłużej niż dobę, a u podłoża nie leży inna przyczyna niż naczyniowa. Profilaktyka udaru mózgu w bardzo dużym stopniu pomaga zapobiec jego wystąpieniu.

Witam
temat jest wielowątkowy i złożony i odpowiedź na portalu niewiele pomoże. Polecam konsultacje u doświadczonego terapeuty, który pomoże dotrzeć do ukrytych przyczyn opisanych objawów oraz zastosować odpowiednie terapeutyczne technik,które spowodują jego ustąpienie .
Pozdrawiam
Anna Szyda

Psycholog kliniczny i psychoterapeuta.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy