Jak wyleczyć zaczerwienienie skóry po leku ze sterydem?

Mam 18 lat jestem alergiczką. W zeszłą wiosne zmagałam się ze zmianami alergicznymi pod oczami (świąd) dostałam na to maści ze sterydem przez co (wg mojego dermatologa) po wyleczeniu skutkiem ubocznym jest zaczerwieniona skora wokol oczu. Chciałabym ujednolicic koloryt cery. Dodam że nigdy przed uzyciem masci nie posiadałam zaczerwienień. Czym mogę to wyleczyć najskuteczniej?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza dermatologa lub medycyny Estetycznej. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć