Jak wysmuklić uda ćwiczeniami?

Witam!

Mam masywne uda. Ćwiczyłam bardzo dużo. Schudły mi pośladki, uda trochę. Teraz mam dziwną sylwetkę, nie wiem jak mam to opisać, uda są równe z biodrami, proste, a później rozszerza się. Nie podoba mi się to.;/ Jakie teraz na to ćwiczenia?

Witam!

Na wysmuklenie nóg polecam zwłaszcza pływanie, aqua aerobic oraz ćwiczenia z tzw. motylkiem – jest to przyrząd, dzięki któremu możesz ćwiczyć wewnętrzne partie ud, dzięki czemu masz kontrolę nad tym, którą część ciała trenujesz. Pływanie natomiast świetnie uelastycznia i wysmukla całe ciało. Aqua aerobic tak jak pływanie odbywa się w wodzie, która stawia nam większy opór niż powietrze, dzięki czemu również efektywność ćwiczeń ulega poprawie. Większość ćwiczeń wykonywanych w wodzie jest na dolne części ciała, co dodatkowo przemawia za tą formą aktywności.

Pozdrawiam serdecznie, mgr inż. Aleksandra Kilen-Zasieczna