Jak zdiagnozować przyczynę bólu i zawrotów głowy?

Witam mam 24 lata. Mój problem polega na bardzo częstych zawrotach i bólach głowy czasami nawet codziennych. Byłam u neurologa tk głowy w porządku ( rezonans nie może być wykonany ze względu na implanty w kręgosłupie ) EEG też ok, dopler tętnic szyjnych też dobrze , badanie błednika w porządku. Neurolog nie zlecił więcej badań stwierdził że to na tle nerwowym może być i przepisał hydroksyzyne. Czy mogę zrobić jeszcze jakieś inne badania jak tak to jakie i gdzie iść po pomoc/poradę bo problem nadal jest.

Dzień dobry, proszę zgłosić się także do stomatologa i ortopedy, takie dolegliwości mogą być również związane z układem kostno-stawowym.