Jak zlikwidować uczulenie po goleniu?

Witam mam pytanie ... jak zlikwidowac uczulenie po goleniu tylko moze nie dokonca po samym goleniu tylko na drugi dzien i w miare rosniecia zarostu pojawiaja sie czerwone bolesne krostki

Lek. Marta Gryszkiewicz

Po goleniu należy stosować balsam po goleniu, najlepiej niezawierający alkoholu, by dodatkowo nie podrażnić. Skóra nawilżona jest bardziej elastyczna i dzięki temu odrastający zarost nie będzie doprowadzał do powstawania krostek.