Jak zmienić nastawienie chłopaka do seksu i zadbać o grę wstępną?

Witam . Jestem z chlopakiem id 1,5 riku . Uprawiamy seks ale od dluzego czasu nie ma u nas fry wstepnej , ja tegi potrzeuje bo wiadomo jakies podniecenie itd. A on nie potrzebuje . Gdy zaczynam mu robic loda czy cos to on od razum mnie tak nakby odpycha i zabiera sie do seksu . Jak to ZMIENIC ?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, tylko i wyłączenie zalecam szczerą rozmowę która pomoże dojść do porozumienia. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje szczera rozmowę z partnerem i powiedzieć o swoich potrzebach. Jeżeli to nie pomoże to proszę udać się z Partnerem do psychologa.