Jak zmienić swoje nastawienie i myślenie na bardziej pozytywne?

Mam 62 lat problemy rodzine finasowe i zdrowotne wykaczaja mnie coz czesciej mysle o przerwaniu zycia jak zmienic nastawienie i myslenie

Mgr Anna Byczko Psychologia

Dzień dobry,

To bardzo dobrze ze Pan pisze. Wybrał Pan na ten moment taki sposób odkrywania i opisywania swoich trudności, a to już jest pewna forma radzenia sobie. Biorąc pod uwagę Pana problemy, zachęcam do skonsultowania się z psychoterapeutą, który będzie w stanie wraz z Panem zorientować się, jakie jest Pana obecne nastawienie i schematy myślenia, oraz pomoże Panu odkryć sposoby konstruktywnego myślenia o trudnościach.

Pozdrawiam serdecznie