Jak zmniejszyć ból zęba

Witam.Od paru dni męczę się z okropnym bólem zęba, wiem który ząb boli i co muszę z nim zrobić, niestety w tym celu potrzebuję ubezpieczenia, które będę miała dopiero od 1-szego lutego.Jak skutecznie zmniejszyć lub najlepiej zniweczyć ból domowymi sposobami?Po uzyskaniu ubezpieczenia udam się do stomatologa oraz chirurga, ale do tego czasu został jeszcze tydzień.Nie stać mnie na to, aby iśc prywatnie na wizytę lub na pogotowie stomatologiczne.Proszę o pomoc

Witam, niestety wszystkie domowe sposoby zawodzą. Jedynym właściwym jest wizyta w gabinecie i odpowiednie leczenie. W domu może Pani wziąć Ibuprom lub inny lek p.bólowy ale czy on uśmierzy ból - niestety nie zawsze. Pozdrawiam