Jak zmniejszyć widoczność żył?

Witam, Od jakiegoś czasu mam bardziej wystające żyły na dłoniach. Ogólnie jestem bardzo szczupłą osobą plus skłonność dziedziczna do żylaków, nie wiem czy w tym tkwi przyczyna. Czy są jakieś sposoby leczenia? Czytałam że przy braku tłuszczu mogą być bardziej wystające. Czy jeśli bym przytyła żyły mogą sie lekko schować czy raczej takie już zostaną?

W większości przypadków widoczne żyły świadczą o niskim poziomie tkanki tłuszczowej. Przybranie dodatkowych kilogramów zwykle pozwala "zasłonić" widoczne naczynia krwionośne.