Jak zniwelować ból podczas seksu?

Podczas pierwszego stosunku z moim partnerem ból był tak nie do zniesienia że musiałam przerwać, chodź podobno on wszedł do połowy jak mówi. Nie wiem czemu to tak trudno mi przychodzi..czy powinnam przyjąć jakąś odpowiednią pozycję aby łatwiej było wprowadzić członka do pochwy ?. Wracając do bólu to pod koniec zaczynało mnie aż szczypać, następnego dnia zauważyłam brązowe plamienie i lekkie czerwone pasemka prawdopodobnie krwi. Czy ból oznaczał przerwanie błony ? Błagam o pomoc

Dzień dobry!

Mogło mieć to związek - ból i krwawienie - z przerwaniem błony dziewiczej.
Warto skonsultować się z ginekologiem, aby to stwierdzić, ocenić, czy podobnie bolesne jest dla Pani także np. badanie ginekologiczne z wziernikiem, a także wykluczyć ewentualne infekcje, stany chorobowe, urazy po stosunku itp.
Przy kolejnych zbliżeniach przydaje się relaks, pozytywne nastawienie i rozpoczynanie stosunku dopiero w pełnym podnieceniu, jeśli to potrzebne - z dodatkową lubrykacją.

Pozdrawiam!