Jak zrozumieć wyniki przy bólach w klatce piersiowej?

Witam mezczyzna 39 lat bole w klatce piersiowej jak i pod lopatka oraz bole w ramieniu od 6 dni , mieszkam w Uk , badanie ekg,INTERVALS: RR1104MS, P96MS, PR152MS, QRS100MS, QT404MS, QTC 385MS, AXIS: P 43, QRS -52 ,T 28, P(II)0.11MV, S(VI) -0.23, R(V5)0.96MV, SOKOL 1,45. SINUS RHYTHM ABNOMAL LEFT AXIS DEVIATION , S1,S2,S3 PATTERN , LEFT ANTERIOR FASCIUCAR BLOCK, INCOMPLETE RIGHT BUNOLE BRANCH BLOCK - prosze o jakakolwiek pomoc interpretacji wynikow, dziekuje serdecznie I pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

A czy jest jakieś poprzednie ekg aby je porównać ? Jak długo trwa ból ? Czy pozycja ciała zmienia dolegliwości?