Jak zwalczyć te napady agresji?

WITAM,MAM PROBLEM Z NAPADAMI AGRESJI,NIE SĄ ONE Z NICZEGO,PROBLEM POJAWIA SIĘ PODCZAS KŁÓTNI Z PARTNEREM. NA POCZĄTKU STARAM SIĘ ZACHOWAĆ SPOKÓJ ALE Z CZASEM NIE WYTRZYMUJE I MUSZĘ CZYMŚ RZUCIĆ A CZASEM NAWET DOCHODZI DO RĘKOCZYNÓW,DOPIERO WTEDY WYŁADOWUJE Z SIEBIE CAŁY STRES I SIĘ USPOKAJAM. Z NIKIM INNYM NIE MIAŁAM DOTYCHCZAS TAKICH SYTUACJI ,ALE TUTAJ DOSTAJĘ WRĘCZ SZAŁU ZWŁASZCZA JAK PARTNER CIĄGNIE TEMAT DŁUGO LUB OBRAŻA SIĘ O BŁAHE SPRAWY,ZASTANAWIAM SIĘ CZY TO WE MNIE TKWI PROBLEM CZY TO JEGO ZACHOWANIA SĄ POWODEM

Szanowna Pani,

Na podstawie opisu ciężko stwierdzić, po której stronie i gdzie leży problem. Zachęcam do umówienia się na konsultację z psychoterapeutą.

Pozdrawiam.