Jak zwalczyć te suche wypryski na skórze?

Witam, od 3 lat borykam się z problemem suchych wyprysków na skórze. Pojawiają się one częściej przy niskiej temperaturze, ale przy 30 stopniach również występują - to nie reguła. Wraz z miejscami przedstawionymi na zdjęciach poniżej mam suche usta, z których schodzi skóra (ta dolegliwość pojawia się jedynie w chłodne dni) oraz suchą skórę wyglądającą jak łupież w uszach. W tym roku pojawiło się nowe miejsce występowania choroby - powieki obu oczu (zaczęło się ok miesiąc temu od prawego, 2 dni temu zajęło również lewe). Zauważyłem, że objawy nasilają się razem - mam na myśli swędzenie i rozrost wyprysków. 3 wizyty u lekarzy dermatologów kończyły się przepisaniem maści Protopic 0.1%, która zalecza objawy (nie próbowałem używać jej na powiekach), ale wracają one po kilku dniach bez stosowania. Ostatni tydzień próbowałem smarować dłonie maścią Clotrimazolum 2-3 razy dziennie, ale niestety choroba nie znika. Link do zdjęć: https://imgur.com/a/FfM9eln

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl